• Konkursy pozaszkolne 2021/22

      • IV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI ,,LATO W POEZJI DZIECIĘCEJ" 10.06.22r.

         

        Kat.5-latków:

        • I miejsce: Helena Rompska - SP Kożyczkowo, Oddział Przedszkolny w Garczu
        • III miejsce: Miłosz Gołąbek- SP Kożyczkowo, Oddział Przedszkolny w Kożyczkowie

        • za udział: Iga Jernatowska, Martyna Czaja

         

        Kat. 6 - latków:

        • wyróżnienie - Aleksander Littwin- SP Kożyczkowo, Oddział Przedszkolny w Kożyczkowie
        • za udział: Laura Leman, Igor Sznaza

         

        ************************************************************

         

        Konkurs Plastyczny "Mały Kaszub, to Ja!" - 06.06.22r.

         

        I miejsce  - Antoni Kwidziński - kl. 0

         

        ***********************************************************

         

        GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS III

         

        • II miejsce Jakub Cerowski kl. III 

        ​​​​​​​

        ************************************************************

         

        III WOJEWÓDZKI KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ "GŁOSEM INKI" - Szkoła Podstawowa w Podjazach 20.05.2022r.

        W kategorii klas 0 – I:  II miejsce -  Jan Czaja

                                                   Wyróżnienie - Igor Sznaza

        W kategorii klas IV – VI:    III miejsce -  Ignacy Kitowski

         

        W kategorii klas VII – VIII:   udział - Łucja Kitowska

         

        *************************************************************************************

        GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY 

        • KACPER KOSZAŁKA III miejsce  w kategorii klas  IV -VI                                                              
        • ROKSANA  CZAJA   III miejsce w kategorii klas VII-VIII 

         

        ********************************************************************************************

         

         

        GMINNE IGRZYSKA DZIECI - DWA OGNIE USPORTOWIONE

        • III miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2011 - 12
        • III miejsce w kategorii chłopców rocznik 2011 - 12

         

        ***********************************

         

        I GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "WIELKANOCNY ZAJĄCZEK" Borzestowo

               - wyróżnienie: Amelia Wolska

               - za udział: Antoni Kwidziński, Igor Sznaza, Otylia Baranowska, Iga Jernatowska, Martyna Czaja

         

        *********************************************************

         

        GMINNY KONKURS

        "NA DREWNIE MALOWANE - ELEMENTY HAFTU KASZUBSKIEGO"

        • II miejsce Michalina Gołąbek kl. II

         

        ***********************************

         

        III GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

        "MOJA WIEŚ - MOJA HISTORIA" CHMIELNO

         

        •    III miejsce Otylia Baranowska - oddział przedszkolny
        •    za udział - Laura Leman, Igor Sznaza, Martyna Czaja

         

        *************************************************************

         

        WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI WIERSZY I FRASZEK EWY WARMOWSKIEJ

        • II miejsce Roksana Czaja kl. VII

         

        ****************************************

         

        I Gminny Konkurs Plastyczny " Moja pocztówka Bożonarodzeniowa"

        - oddziały przedszkolne 10.12.2021r.

         

        Kategoria 5 - 6 latki

        • II miejsce - Laura Leman Oddział Przedszkolny w Kożyczkowie

        Wyróżnienia: Amelia Wolska - Oddział Przedszkolny w Garczu

         

        Dodatkowe nagrody:

        - nagrodę pani Dyrektor SP Kożyczkowo pani Hanny Dawidowskiej otrzymuje:

        Tomasz Kitowski Oddział Przedszkolny w Garczu

        - nagrodę Dyrektor Biblioteki Publicznej w Chmielnie pani Wandy Szczęsnej otrzymuje:

        Maja Maciejewska Oddział Przedszkolny w Garczu

         

        **********************************************************************************

         

        GMINNE ELIMINACJE KONKURSU „Méster Bëlnégò czëtaniô”

        • III miejsce Roksana Czaja kl. VII

        ****************************************

         

         

        XVII POWIATOWY KONKURS „KASZUBSKIE MADONNY”

        • Wiktoria Czaja kl. VII - laureatka

         

        *******************************************

         

        III POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

        " BEZPIECZNA DROGA - ZNAM ZASADY RUCHU DROGOWEGO DLA KLAS  O - III

         

        • MARTYNA CZAJA - wyróżnienie

        ************************************************************************

         

        GMINNE BIEGI  PRZEŁAJOWE

        • NATALIA LABUDA III miejsce  w kategorii klas  III -IV                                                              
        • ROKSANA  CZAJA   III miejsce w kategorii klas V-VI 

        ​​​​

        ********************************************************

         

        POWIATOWY KONKURS WOJEWÓDZKIEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO

        „ UCZĘ SIĘ BEZPIECZEŃSTWA”

        • Agnieszka Rompska - laureatka