• ROK SZKOLNY 2015/16

• „Im dajesz więcej tym, większym się stajesz.

Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.

Bowiem dawać to nie znaczy tracić”

Antoine de Saint Exupery

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kożyczkowie składają serdeczne podziękowania za pomoc, życzliwość oraz pracę na rzecz naszej placówki.

Dzięki przyjaznej dłoni ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja założonych celów. Mamy głęboką nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje i pomoże uczniom w dalszym rozwoju.

• Radzie Rodziców z Roku Szkolnego 2014/15 serdecznie dziękujemy za owocną pracę dla uczniów i szkoły w mijającym roku szkolnym oraz za systematyczne zasilanie funduszu Rady. Wspólnie udało nam się stworzyć miłą, przyjazną i partnerską atmosferę, w której łatwiej mogliśmy rozwiązywać pojawiające się problemy, zrealizować wiele cennych inicjatyw, poprawić oraz wzbogacić wyposażenie sal lekcyjnych.
        • Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy pomogli w organizacji Festynu Jesiennego 5.10.15r.

Szczególnie dziękujemy:

• Pani Annie Król za zakup kiełbasek na festyn
        • Pani Halinie Gołąbek za pomoc rzeczową i przygotowanie poczęstunku
        • Pani Lucynie Sela za upieczenie ciasta
        • Paniom Beacie Wittka, Karolinie Labuda, Żanecie Ropela za przygotowanie poczestunku
        • Panu Adamowi Gołąbek za podarowane ziemniaki
        • Paniom Annie Linstedt, Irenie Ropela i Iwonie Landowskiej za przygotowanie poczęstunku w trakcie zabawy andrzejkowej klas 0 - III
        • Paniom Małgorzacie Lelek, Magdalenie Wielgus i Bożenie Kreft za przygotowanie poczęstunku w trakcie zabawy andrzejkowej klas IV - VI
        • Członkom OSP Kożyczkowo i OSP Chmielno za wyczyszczenie rynien na budynku szkoły
        • Paniom Annie Linstedt, Karolinie Labuda, Karolinie Naczk, Hannie Jóskowskiej i Iwonie Landowskiej za przygotowanie poczęstunku w trakcie " Balu Przebierańców" klas 0 - III
        • Pani Natalii Krauza za upieczenie rogalików dla dzieci na "Bal Przebierańców"
        • Paniom Małgorzacie Lelek, Magdalenie Wielgus, Ewie Konkel i Beacie Wittke  za przygotowanie poczęstunku w trakcie zabawy karnawałowej klas IV - VI
        • Paniom Annie Linstedt i Karolinie Labuda za przygotowanie " dnia gofrowego"
        • Pani Annie Linstedt za przygotowanie " dnia frytkowego"

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom i firmom, które w różny sposób włączyły się w organizację Festynu Rodzinnego " Bawmy się zdrowo i wesoło" 5.06.16r.

• Serdecznie dziękujemy wszystkim Sponsorom, dzięki których wsparciu nasza impreza była bardzo udana i sprawiła dzieciom wiele radości:

​         SPONSORZY FESTYNU RODZINNEGO'2016

24. FIRMA BLACHARSKO-BUDOWLANA PANA MARCINA LEMANA ,,DACHLUX’’ Z KOŻYCZKOWA
        25. PANI ANNA KRÓL
        26. RODZICE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

• Dziękujemy ​​Natalii Krauza, ​Annie Król, Katarzynie Leyk, Joannie Konkel,Magdalenie Gołąbek, Aleksandrze Wittke, Annie Świątkowskiej, Emilii Fraś, Januszowi Świątkowskiemu i Adamowi Gołąbek za brawurowy występ w sztuce pt."Prawie prawdziwa historia o księżniczce Damroce i historii Kożyczkowa."

• Dziękujemy paniom: Bożenie Ropela - Cybula, Beacie Trepczyk, Halinie Gołąbek, Bożenie Szyca, które zadbały o kulinarną stronę naszej imprezy.