• Drużyna Energii

14.05.2022

Nasza szkoła zakwalifikowała się do piątej edycji  projektu Drużyna Energii. Drużyna Energii to akcja, która ma na celu zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej poprzez wspólną zabawę i rywalizację z rówieśnikami ze szkół w całej Polsce. Do sportowej inicjatywy Energi zgłosiło się pomad 300 placówek, z których wyłoniono 191.  Właśnie rozpoczyna się właściwy etap zmagań – ćwiczenia w szkołach.

Zadaniem każdej z drużyn będzie włączenie do ćwiczeń jak największej liczby uczniów. Młodzież z całej Polski powalczy o spotkanie i wspólny trening z ambasadorami Drużyny Energii w swojej szkole oraz o udział w wielkim finale w Gdańsku i dodatkowe nagrody.

Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami niezwykle ważne dni, przystąpicie do pierwszego w życiu egzaminu. Rozpoczynający się cykl egzaminów sprawdzi Waszą wiedzę, nabyte umiejętności opanowane przez ostatnie lata nauki.

Życzę Wam, aby uzyskane wyniki otworzyły nowe horyzonty oraz dały możliwość realizacji planów, również tych, związanych z kontynuacją nauki  w wybranych szkołach ponadpodstawowych.

Przy tej okazji pragnę podziękować także nauczycielom  za zaangażowanie w wieloletnią pracę z uczniami oraz za szczególne wsparcie udzielone młodzieży w ostatnich tygodniach poprzedzających egzamin.

Jeszcze raz życzę powodzenia na tegorocznym egzaminie ósmoklasisty!

Dyrektor Hanna Dawidowska